Horúca novinka! Kreatívne komiksy Posledný Follower s napínavým a interaktívnym príbehom, ktorého sa môžeš stať súčasťou.

Pre všetkých fanúšikov, ale aj úplne nových čitateľov, sme pripravili voľné pokračovanie najpopulárnejšej slovenskej komiksovej ságy.

Horúca novinka! Kreatívne komiksy Posledný Follower s napínavým a interaktívnym príbehom, ktorého sa môžeš stať súčasťou.

Pre všetkých fanúšikov, ale aj úplne nových čitateľov, sme pripravili voľné pokračovanie najpopulárnejšej slovenskej komiksovej ságy.

nezvestné farby

Ohromujúca explózia satelitu Goliáš zmenila svet na nepoznanie. Pre svoj astronomický rozmer dostala mnoho ďalších, hrozivo znejúcich prezývok. Kolosálna, biblická, galaktická, obludne monštruózna, démonicky apokalyptická, nemerateľná. Vesmírna spúšť, ktorá po nej zostala, ožiarila celú nadzemskú oblohu. Niekoľko dní nebolo možné dívať sa na nebo. Nikto však nerátal s tým, že skutočné následky nás ešte len čakajú. Je v Maxových silách odvrátiť najväčšiu prírodnú pohromu v dejinách? S vašou pomocou určite.

návrat dinosaurov

Voľné pokračovanie “Nezvestných Farieb” nás zavedie do obdobia druhohôr. Maxa Tatarku v ňom privíta nehostinné prostredie plné veľjašterov. Spoznáme prehistorické stvorenia, ktorým kedysi patrili tunajšie prastaré kontinenty. Z komiksu na nás bude chrliť sliny hrozivý tyranosaurus, z ďalších strán natiahne svoj dlhý krk brontosaurus a ostrie svojich rohov predvedie triceratops. Zažijeme mamuty, šabľozubé tigre, vesmírne chobotnice aj časopriestorové cestovanie. To všetko v epizóde, o ktorej by sa dal natočiť veľkofilm na Netflix.

spomienky robota

V ďalekej budúcnosti je Zem osídlená už iba robotmi. Celé ľudské pokolenie sa totiž vybralo na výlet za hranice slnečnej sústavy. Z tejto medzihviezdnej misie sa im už akosi nepodarilo (alebo nechcelo) vrátiť. Roboti teda planétu prevzali do rúk a s ňou aj všetky výdobytky predošlej civilizácie. Čelia však hneď dvom veľkým problémom. Jedným je vyčínanie hafniového meteoritu, ktorého gravitačný výboj zničil všetky farby na planéte. Tým druhým je ich typická nešikovnosť, ktorá im komplikuje každodenný život.

mačacia planéta

Vesmír bol mačky príliš nehostinný. Ukázalo sa, že druh felis catus domestica by v ňom dlhodobo prežiť nedokázal. Mačatá Adme a Evan preto nastupujú do únikového modulu s nastaveným autopilotom. Smerujú k nádhernej planéte, na ktorej sú skvelé podmienky pre život so šiestimi ročnými obdobiami. Na tejto adrese majú kolonizovať nový svet. Éra prvých dynastii, remesiel, učenia, doba prosperity, mačací stredovek, či veľký súboj chlpatých kráľov. Čaká nás fascinujúci príbeh o vzostupoch a pádoch: o tom, ako sa tvorila mačacia civilizácia.