Expl0ited

biografia

Peter Altof alias Expl0ited patrí medzi legendy slovenskej YouTube scény (pravdepodobne ešte žijúcej legendy, aj keď túto informáciu nevie nikto potvrdiť, či vyvrátiť). Keď koncom roka 2021 dosiahol jeden milión odberateľov, málokto tušil, že sa tento ostrieľaný streamer iba zahrieva a rozbieha.

Expl0itedova popularita ostala verná jeho prezývke a vzrástla EXPonenciálne. Za ďalší rok pokoril méty sledovanosti, ktoré na Slovensku a v Čechách prepisovali svoje vlastné rekordy. Napísal kultovú trilógiu, ktorú tvoria bestsellery Deti predvčerajška, Deti dneška a Deti zajtrajška. Jeho knihy sa preložili do viacerých svetových jazykov a prečítali ich milióny spokojných čitateľov. New York times toto súhrnné dielo označil za “humorom vydláždenú cestu k vzájomnému porozumeniu národov”.

Peter Altof alias Expl0ited sleduje
Koniec sveta v kruhu najbližších | máj 2033

Stal sa úspešným podnikateľom a neskôr aj investorom v oblasti vývoja inovatívnych appiek. Jeho firma CtrAltOff sa dostala na Londýnsku burzu. V roku 2024 sa po transcendentálnom zážitku na Azorských ostrovoch, (keď bol päť minút pod hladinou pohyblivého bahna) rozhodol, že na základoch budhizmu založí nové náboženstvo. Obrátil svoju pozornosť na takzvaný “altofizmus”, učenie skromnosti, podľa ktorého človeku stačí ku šťastiu obmedzený počet peňazí, dostatočný počet dobrých priateľov, schopnosť usmievať sa za každého počasia a jedny kvalitné flip-flopy. Väčšinu svojho majetku venoval na vedecké účely, napríklad spoločnosti Pavla Čekana, ktorá krátko na to objavila liek na štikútku.  

Expl0ited svoj vplyv využil na dobročinné aktivity a spolu s priateľmi Moonom a Duklockom v rokoch 2024-2026 precestoval všetky kontinety, aby spoločnými silami postupne zachránili existenciu 42 ohrozených druhov. 

 

Výška
181 cm

váha
76 kg

farba vlasov
blond

farba očí
hnedá

meno
Peter Altof

prezývka
Expl0ited

vek
po omladzujúcej génovej
terapii nie je dôležitý

Obľúbený šport
Mixed Martial Arts, streľba plameňometom na neživé ciele

Kľúčové schopnosti
tvorba jedinečného contentu, nenapodobiteľný prejav, multitasking, túžba zachrániť svet

Záľuby
modelky, literatúra (najmä básne), polievanie skalky, organizácia záchranných misii pre ohrozené druhy živočíchov, kochanie sa statusom legendy YouTubu

Slabiny
neschopnosť skonzumovať paradajku klasik (plodina pestovaná do roku 2035)

Signatúra
popritom ako rozpráva
rád počíta na prstoch

Expl0ited